Všechny chutě světa aneb kdo šetří, má za jedna

Novinky - Fotogalerie

"Náš oborový je i letos určen tomu, komu není lhostejné, co jí, a také tomu, kdo rád objevuje klasické i nové chutě. Jak už z podtitulu vyplývá, letos se kromě novinek ze světa zdravé gastronomie a cizokrajných chutí zaměříme i na to, jak nakládáme s potravinami, odkud jsou dováženy a jaký to vše má dopad na naše životní prostředí. Pridáme k lidem a akcím, kterým není lhostejné, jak bude naše planeta vypadat za pár let, a tedy vědí, že šetřit má smysl. Při případném větším počtu zájemců dostanou přednost žáci devátých ročníků, protože tuto tématiku nelze postihnout v jednom ročníku OD, a bude tedy v pozměněné podobě zajisté otevřena i v dalším školním roce. Těšíme se na OD s Vámi a společné objevování zdravých gastronomických novinek i nápadů, jak pomoci  šetřit naše životní prostředí.

Vstupenka: Název a krátký popis alespoň jedné z mnoha enviromentálních aktivit či organizací, které se zabývá touto problematikou, tedy udržitelností našeho bytí na této planetě."

Vyučující: P. Wernischová, L. Tagwerkerová, A. Fáčková

Počet žáků: max. 30

Finanční náročnost: 600 Kč

Publikována: 4.10.2018

Naposled upravena: 15.10.2018

Vytvořil(a): Radek Ivanov

27.5.
3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost
14:00 - 16:00

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.

31.5.
16:00 - 21:00