Bibliobus pokračuje ve 2. pololetí

Datum 1.7.2017
Bibliobus pokračuje ve 2. pololetí

Oblíbený BIBLIOBUS OSKAR přijede k naší škole 28. června 2017 mezi 12:30 a 14:30, kdy si můžete půjčovat a vracet knížky z Městské knihovny. Dále bude opět pravidelně přijíždět každou druhou středu.

Oblíbený Bibliobus Oskar opět navštěvuje naší školu. Poprvé ve druhém pololetí u nás bude 8. února a příště 22. února. Stejně tak přijede dvakrát v březnu, 8. a 22. Dále pak 5. a 19. dubna, 3. 17. a 31. května. V červnu přijede BIBLIOBUS 28. června. Tedy pravidelně každou druhou středu mezi 12:30 a 14:30, kdy si můžete půjčovat a vracet knížky z Městské knihovny. Ve středu 14. června Bibliobus absolvuje týdenní léčení, proto výjimečně nedorazí.

Jaké jsou výhody výpůjček v Bibliobusu?

• Bibliobus - pojízdná knihovna přijede až před naši školu.
  • Můžete si zde půjčit knihy, které pak vrátíte na jakékoli pobočce Městské knihovny.
  • Můžete zde vrátit knihy, které jste si půjčili na jiné pobočce Městské knihovny.
  • Můžete si předem rezervovat knihy, které vám Bibliobus přiveze.
  • Pokud se z nějakého důvodu Bibliobus nemůže ke škole dostavit, automaticky se vám výpůjčka z Bibliobusu prodlouží o další týdny, dokud Bibliobus nepřijede.

Více na https://www.mlp.cz/cz/projekty/akce/knihy-v-pohybu/ .