Modernizace vybavení na ZŠ Kunratice - výzva 20

Ve škole je nás stále více a vývoj pedagogiky, techniky a technologií nezastavíme. Proto jsme podali projekt s názvem Modernizace vybavení na ZŠ Kunratice. Co nového přinese se dočtete dále.

Anotace projektu:

Smyslem projektu je vytvoření kvalitních materiálních podmínek pro podporu pedagogů školy v oblasti inovace výuky a rozvoje gramotnosti a kompetencí žáků školy. Výstupem projektu je vybudování jedné stacionární odborné jazykové učebny, modernizace odborné přírodovědné učebny, modernizace odborné učebny polytechniky a doprovodné zajištění vnitřní konektivity školy a rozvoj související ICT infrastruktury.

Cíl projektu:

Vytvoření kvalitních materiálních podmínek pro podporu pedagogů školy v oblasti inovace výuky a rozvoje gramotnosti a kompetencí žáků školy. Materiální vybavení školy je realizováno za účelem následujících cílů:

Realizace následujících aktivit:

1) Vybudování 2 mobilních víceúčelových ICT / PC učeben